درباره ما

مجموعه کورد اپتیک با بهره گیری از افراد با تجربه در حوزه عینک که از سال 1392 به صورت حضوری و از سال 1397 به فروشگاه مجازی مشغول به فروش عینک های طبی و آفتابی اورجینال کرده است. مجموعه کورد اپتیک وارد کننده مستقیم عینک های طبی و آفتابی از برترین برند های جهان است و به همین جهت با کاهش حاشیه سود خود بهترین و نازلترین قیمت ها را برای مشتریان خود فراهم آورده است.

logo-kurdoptic

گالری تصاویر

سوالات متداول

آیا من میتونم قبل از خرید مشاوره بگیرم؟
ما در مجموعه کورد اپتیک این امکان را فراهم کرده ایم که مشتریان ما قبل از هرگونه خریدی با کارشناسان ما که بیش از 10 سال سابقه کار در این حوزه را دارند در ارتباط بوده و بهترین انتخاب را برای خرید خود داشته باششند.
چرا کورد اپتیک قیمت های کمتری نسبت به سایر فروشگاه ها دارد؟
مجموعه کورد اپتیک وارد کننده مستقیم انواع عینک های آفتابی و طبی ار برترین برند های عینک در دنیا هست و به دلیل همجواری با مرز و کاهش سود خود سعی در فراهم کردن عینک های اورجینال با نازلترین قیمت ها دارد.
آیا عینک های مهلت تست و تعویض دارند؟
بله
مشتریانی که از کورد اپتیک خرید کرده اند و به هر دلیل از خرید خود راضی نبوده اند میتوانند از مهلت تست و تعویض 7 روزه ما برای تعویض عینک خود استفاده کنند.
آیا امکان خرید حضوری هم هست؟
بله مشتریانی که قصد خرید حضوری دارند میتواند برای خرید حضوری به فروشگاه حضوری ما واقع در سنندج پشت بازارچه تاناکورا مراجعه کنند.
آیا باید بابت ارسال باید هزینه پرداخت کنم؟
مجموعه کورد اپتیک تمامی بسته های خود را کاملا رایگان و با تیپاکس ارسال کرده که در سریع ترین زمان ممکن به دست مشتریان عزیز برسد
سبد خرید
اینستاگرم واتس آپ واتس آپ تلگرام
شروع به تایپ کردن برای دیدن محصولاتی که دنبال آن هستید.